Usługi gastronomiczne

Organizujemy w naszym lokalu niepowtarzalne uroczystości okolicznościowePyszna domowa kuchnia

nasza misja…

Najwyższą wartością w działalności naszej firmy jest zadowolenie i satysfakcja naszych klientów. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby przygotowywane przez nas potrawy były zawsze najwyższej jakości, zachwycały smakiem i elegancją kompozycji.
W stale rozwijającej się ofercie firmy znajdują się idealne rozwiązania zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Indywidualne podejście do każdego klienta, jego własne sugestie i życzenia są naszym priorytetem.

Nastrojowe wnętrze zapewnia kameralną atmosferę każdej uroczystości, a serwowane przez nas dania tradycyjnej  kuchni  polskiej na pewno zadowolą Państwa gusta.

trochę o nas

Nasza firma przygotuje dla Państwa potrawy odpowiednie na każdą okazję według przepisów tradycyjnej kuchni staropolskiej jak również receptur pochodzących z innych zakątków świata. Dokładamy wszelkich starań aby zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy. 

Zajmujemy się kompleksową organizacją takich uroczystości okolicznościowych.

w naszej ofercie…

Pragniemy, by każda uroczystość zorganizowana w naszym lokalu miała niepowtarzalny charakter i aby goście mogli poczuć się wyjątkowo w tych ważnych dla siebie chwilach. Służymy pomocą przy wyborze menu , przygotowujemy szczególną oprawę uroczystości – dobór świeżych kwiatów i innych dekoracji.Jesteśmy w stanie zorganizować na Państwa życzenie takie uroczystości jak: komunie, chrzciny, stypy i inne uroczystości.

Usługi kamieniarsko-pogrzebowe
PAPROCCY

Świadczymy profesjonalne usługi związane z organizacją pogrzebów na terenie Kwidzyna i okolic od 2002 roku.

Usługi gastronomiczne:

pn-pt: 8- 16
sobota: 8 – 14

Kontakt do gastronomii: